tel: 55 625 82 11

e-mail: mdk@mdk.elblag.pl

 


Elbląg, ul. Gen. J. Bema 37

 

ul. Warszawska 51
Wyspa Spichrzów

tel: 55 625 66 21

facebook MDK :)


Młodzieżowy Dom Kultury

Co nowego w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury

Zajęcia z grafiki i animacji poklatkowej

Pracownia Grafiki i Animacji Poklatkowej MDK w Elblągu zaprasza na zajęcia młodzieżowe z rysunku na tablecie graficznym oraz animacji 2D w technice poklatkowej od poniedziałku do czwartku w godz. 16:00 do 19:15.
czytaj więcej

Życzenia od prezydenta Elbląga z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

17 tys. uczniów elbląskich szkół rozpoczyna dziś nowy rok szkolny. Rok wyjątkowy z uwagi na panującą pandemię. Pomimo wielu obaw i niepokojów mamy jednak nadzieję, że będzie to dobry, bezpieczny czas zarówno dla uczniów, jak i rodziców i nauczycieli.  Prezydent Elbląga Witold Wróblewski życzy wszystkim wszystkim nauczycielom i uczniom zdrowia i samych sukcesów. Dziękuje również dyrektorom i nauczycielom za przygotowanie placówek do bezpiecznego przyjęcia uczniów w szkolnych progach.
czytaj więcej

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom, uczniom, studentom, rodzicom, nauczycielom i wykładowcom. Życzymy Wam pasji do poznawania i uczenia się, radości z przekazywania wiedzy i dzielenia się nią!
czytaj więcej

Rekrutacja na zajęcia w MDK w Elblągu. Rok szkolny 2020/2021

15 czerwca 2020 r. rozpoczęliśmy rekrutację do naszych pracowni. Jej pierwszy etap potrwa do 15 sierpnia. Rekrutacja uzupełniająca odbędzie się w dniach 24 sierpnia – 14 września bieżącego roku. W dniu 14 września w godz. od 14.00 do 19.00 odbędą się przesłuchania celem naborudo Pracowni Wokalnej MDK w Elblągu (Elbląskie Diamenty – trzy grupy wiekowe).   Poniżej publikujemy uniwersalny wniosek o przyjęcie kandydata na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu w roku szkolnym 2020/2021.
czytaj więcej

Diamentowy Obóz Artystyczny w Stegnie. Warsztaty wokalne prowadzi Paulina Grochowska

W Stegnie trwa Diamentowy Obóz Artystyczny podczas którego Elbląskie Diamenty łączą wypoczynek z warsztatami wokalno-choreograficznymi. Warsztaty wokalne prowadzi Paulina Grochowska. Poznajcie sylwetkę tej artystki...
czytaj więcej

Diamentowy Obóz Artystyczny w Stegnie. Warsztaty choreograficzne prowadzi Michał Cyran

W Stegnie trwa Diamentowy Obóz Artystyczny podczas którego Elbląskie Diamenty łączą wypoczynek z warsztatami wokalno-choreograficznymi. Warsztaty choreograficzne prowadzi Michał Cyran. Poznajcie sylwetkę tego artysty...  
czytaj więcej

Trwa Diamentowy Obóz Artystyczny w Stegnie

6 lipca 2020 r. rozpoczął się Diamentowy Obóz Artystyczny w Stegnie, podczas którego Elbląskie Diamenty łączą wypoczynek z warsztatami wokalno-choreograficznymi. Prowadzą je Paulina Grochowska (wokal) oraz Michał Cyran (choreografia) – młodzi ludzie o dużym doświadczeniu sceniczno-estradowym. 
czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10154 155 następna »


Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 51, zapraszamy w godz. 800 - 1900

 

 

 


do góry

projekt i wykonanie: grupamerlin.pl